Vanucci Mutfak İzmir

Firmamız, 2020 yılının başlarında Piar Mimarlık firmasını iştiraklerine ekleyerek, 40'ın üzerinde bayi yapılanmasına sahip, İstanbul merkezli Vanucci Mutfak & Banyo markasının İzmir Yetkili Satıcısı unvanını almış ve Vanucci Alsancak showroomunu faaliyete geçirmiştir.

VANUCCİ MUTFAK & BANYO

"1995 yılında, ahşap dekorasyon ürünleri üretimini gerçekleştirmek üzere kurulan Prodek, kurulduğu yıldan itibaren kapasitesinin %95'ini ilgili ürün grupları üretimi için ayırırken, 2005 yılı itibari ile kapalı üretim alanını 10.000 m2'nin üzerine çıkararak ahşap yapı dekorasyonunun yanı sıra, Vanucci markalı mutfak ve banyo mobilyaları üretimine ağırlık vermiştir. 2005 ve 2006 yıllarında pazardaki gelişmeleri yakından takip ederek ürün yelpazesini sürekli geliştirerek, modüler mutfak ve banyo mobilyaları sektöründeki şeçkin yerini almıştır.

Bugün itibari ile 40'ın üzerinde satış noktası ile Türkiye geneline yayılmış Perakende mağazacılığın yanı sıra, ülkemizin önemli ve kaliteli projelerine mutfak ve banyo mobilyaları, ahşap yapı dekorasyonu ürünleri sunarak hizmet vermektedir.

Mobilya üretiminde kullanılan kulp, menteşe, aydınlatma üniteleri ve aksesuar malzemelerini Avrupa'nın önde gelen firmalarından ithal eden Vanucci, yurt dışına mutfak ve banyo ihraacatı yapmaya başlamış olup, bunu daha yaygınlaştırmak için çalışmalarına devam etmektedir.

Girdiği ortamlara değer katmak, kullanıcılarının yaşam kalitesini artırmak, tasarım ve kalitesiyle farklılık yaratmak üzerine odaklanmış bir marka olarak, tasarımın yanı sıra ürün kalitesine de önem veren kişilere hizmet sunmaktan büyük bir mutluluk duyuyoruz! "

Mutfak referanslarımızı görmek için Instagram sayfamızı ziyeret ediniz.

Vanucci Mutfak & Banyo ile ilgili detaylı bilgi için web sitemizi ziyaret ediniz.

Vanucci Mutfak İzmir Projelerimiz