Hakkımızda

Kurucu ortaklarının inşaat, mühendislik ve işletme alanlarında edindikleri 8 yıllık deneyimi, yapı sektörüne aktarmayı misyon edinmeleri üzerine, 2013 yılında temelleri atılan Piar Yapı, başta İzmir ve Ege Bölgesi olmak üzere tüm Türkiye'de İnşaat, Taahhüt, Danışmanlık, Mimari, Mobilya, İç Mekan Tasarım ve Uygulama alanlarında hizmet vermeye devam etmektedir.

Piar Yapı, her geçen gün birikimini artırmayı ve bu birikimi başta ekibinin gelişimi, dolayısıyla da müşterilerinin memnuniyeti için kullanmayı öncelikli hedeflerinden biri haline getirmiştir.

Kurulduğu günden itibaren, yüksek teknik bilgi, uzun süreli mesleki deneyim ve üst düzey iş ahlakı gerektiren bir alanda hizmet vermenin bilinci ile değerlerinden taviz vermeden faaliyet gösteren firmamız, aralıksız 10 hizmet yılı sonunda %100 müşteri memnuniyeti sağlayarak bu iddiasını kanıtlamayı başarmıştır. Referanslarımız için tıklayınız

2020 yılının başlarında ise Piar Mimarlık firmasını iştiraklerine ekleyerek, 40'ın üzerinde bayi yapılanmasına sahip, İstanbul merkezli Vanucci Mutfak & Banyo markasının İzmir Yetkili Satıcısı unvanını almış ve Vanucci Alsancak showroomunu faaliyete geçirmiştir.

Yetkili satıcısı olduğumuz Vanucci Mutfak & Banyo ile ilgili detaylı bilgi için tıklayınız